Szanowni Państwo !
Jest nam niezwykle miło poinformować, iż Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim znalazło się w gronie laureatów konkursu „Moje miejsce na ziemi” Fundacji PKN Orlen. Program „Moje miejsce na Ziemi” to największy program grantowy PKN ORLEN dla społeczności lokalnych. W tym roku podczas II edycji konkursu wpłynęła rekordowa liczba zgłoszeń – ponad 2100 wniosków, a granty otrzymało 276 inicjatyw w całej Polsce.
Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim zdobyło drugi najwyższy koszyk grantowy, składając wniosek w kategorii zachowanie dziedzictwa historycznego oraz rozwoju edukacji, kultury i sztuki. Niedługo ujawnimy szczegóły naszego projektu…możemy zdradzić, iż skierowany jest on do naszych najmłodszych przyjaciół, którzy coraz chętniej odwiedzają 500-letni Zamek w Piotrkowie Trybunalskim. A co do tematu będzie legendarnie, regionalnie i jak to w Muzeum na pewno historycznie
Dziękujemy Fundacji PKN Orlen za obdarzenie nas zaufaniem – na pewno damy z siebie 100 % !
Gratulacje i wyrazy uznania kierujemy do wszystkich organizacji, które wysłały zgłoszenie, bo każdemu z Was bliskie jest dobro innych.

W galerii prezentujemy foto-relację z gali podsumowującej II edycję programu grantowego „Moje miejsce na Ziemi”, które odbyło się w dniu 9 października 2019 roku w Muzeum Hutnictwa Cynku Walcownia w Katowicach.
#fundacjaorlen #orlen #muzeum #mojemiejscenaziemi #piotrkow #lokalnie
#kochammojemiasto