„Piotrków dwa oblicza” czyli miasto kiedyś i dziś.Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na wernisaż wystawy Marcina Pieprzowskiego, który odbędzie się 17 listopada 2019 roku o godzinie 16.00. Autor w zaskakujący sposób połączył współczesność z przeszłością. Nietypowa wystawa to efekt długich tygodni pracy, a prezentowane prace, to graficzna kompilacja pokazują miejsca, których już nie ma, które się zmieniły lub zwyczajnie zestarzały w zestawieniu z fotografiami wykonanymi współcześnie. Wystawa „Piotrków dwa oblicza” autorstwa Marcina Pieprzowskiego, to cykl prac pokazujących jednocześnie i na jednej fotografii miasto kiedyś i dziś.Wystawa udostępniana będzie do lutego 2020 roku w salach piotrkowskiego Muzeum pl. Zamkowy 4.