17 listopada 2019 roku licznie zgromadzona publiczność uczestniczyła w salach piotrkowskiego Muzeum w wernisażu wystawy Marcina Pieprzowskiego pt.: „Piotrków dwa oblicza”.Autor w nietypowy sposób połączył współczesność z przeszłością. Wystawa jest efektem pracy długich tygodni, a zaprezentowane opracowania graficzne motywów piotrkowskich, to kompilacja pokazują miejsca, których już nie ma, te które się zmieniły , w kontrze do fotografii wykonanych współcześnie. Wystawa „Piotrków dwa oblicza” autorstwa Marcina Pieprzowskiego, to cykl prac pokazujących jednocześnie na jednej fotografii miasto kiedyś i dziś.Wystawa, której towarzyszy bezpłatny katalog, udostępniana będzie do lutego 2020 roku w salach Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim, Plac Zamkowy 4.