Z ogromną przyjemnością chcielibyśmy zaprosić Państwa na koncert muzyki filmowej w wykonaniu BognaBand, który odbędzie się w naszym Muzeum 29.10.2017 o godz. 17.00. Wstęp wolny!

Bogna Band- zespół zawiązał się trzy lata temu, obecnie prowadzi bardzo ożywioną działalność koncertową, współpracując z wybitnymi śpiewakami operowymi i instrumentalistami. Występuje również wykonując utwory zaaranżowane specjalnie na ten skład instrumentów, a  aranży dokonuje klarnecistka i kompozytorka – Zuzanna Niedzielak. Zespół  tworzą uznani  instrumentaliści związani z Akademią Muzyczną im. G.i K. Bacewiczów w Łodzi, Filharmonią im. A.Rubinsteina w Łodzi,  Teatrem Wielkim w Łodzi, oraz Teatrem Muzycznym w Łodzi. Zespół działa pod kierownictwem Bogny Dulińskiej – pianistki koncertującej, ad.dr Akademii Muzycznej w Łodzi, a pozostali członkowie to:

Małgorzata Domańska – skrzypce
Zuzanna Niedzielak – klarnet
Aleksandra Strasińska – flet
Arkadiusz Płaziuk – wiolonczela
Sylwester Masłoń – kontrabas

BognaBand to nie tylko gwarancja wysokiego poziomu artystycznego, ale również przemyślana stylizacja pod kątem prezencji, no i wspaniała energia płynąca z pasji do muzyki.

Program koncertu:

W.Kazanecki – walc z filmu „Noce i dnie”
H.Wars – „Ach jak przyjemnie” z filmu „Zapomniana melodia”
R.Palester – „Baby, ach te baby”  z filmu „Zabawka”
H.Wars – „Już nie zapomnisz mnie” z filmu „Zapomniana melodia”
H.Wars – „Sexapil to nasza broń kobieca”  z filmu „Piętro wyżej”
H.Wars – „Na pierwszy znak” z filmu „Szpieg w masce”
H.Wars – „Już taki jestem zimny drań” z filmu „Pieśniarz Warszawy”
W.Kilar – walc z filmu „Trędowata”
H.Kuźniak – temat z filmu „Vabank”
A.Piazzolla – „Oblivion” – temat z filmu „Heinrich IV”
H.Mancini – „Moon River” – temat z filmu „Śniadanie u Tiffany’ego”